¶rednia wieku pierwszej jedenastki: 22,09 lat

Liverpool 23.07.1966
(3) SHIN - (14) HA - (15) YANG - (6) IM - (11) HAN Bong Zin - (5) LIM
(7) PARK Doo Ik - (1) LEE Chan Myung - (16) LEE Dong Woon - (8) PARK Seung Zin - (13) OH

Zdjęcie reprezentacji KRL-D podczas World Cup '66 przed meczem z Portugali±.
Koreańczycy przysłali do Anglii wyj±tkowo młody i zgrany zespół prezentuj±cy żywiołowy i skuteczny futbol. Outsiderzy z Azji stali się wielk± rewelacj± turnieju. Pierwszy mecz jeszcze nie zapowiadał żadnych sensacji. KRL-D planowo przegrało z ZSRR 0:3. Ale już w drugim występie Koreańczycy zremisowali z Chile (wyrównuj±c± bramkę zdobył najlepszy gracz Park Seung Zin w 88 minucie). A trzeci mecz to jedna z największych niespodzianek w historii M¦. KRL-D wygrywa z Włochami 1:0 (gol pomocnika Park Doo Ik w 41 minucie) i wyrzuca Italię za burtę turnieju. W ćwierćfinale na drodze Koreańczyków staje inna rewelacja angielskich mistrzostw - drużyna Portugalii. Po 24 minutach meczu jest 3:0 dla KRL-D (gole strzelaj± Park Seung Zin, Lee Dong Woon i Yang Seung Kook). Końcowy wynik meczu to jednak 5:3 dla Portugalii (cztery razy piłkę w bramce najmłodszego bramkarza w historii M¦ - Lee Chan Myung - umieszcza Eusebio). Koreańczycy żegnaj± się z turniejem, ale zostaj± zapamiętani jako niezłomni wojownicy.